Украина.Прокаты. 21...
 

Украина.Прокаты. 21.08.2019  

  RSS
Администратор
(@spectrum_admin)
Участник Admin

Состав:
Мужчины
1. Михаил Рудковский
2. Кирилл Лишенко
3. Кирилл Марсак
4. Сергей Соколов
5. Андрей Кокура
6. Иван Шмуратко

Женщины
1. Анна Ракович
2. Николь Найда
3. Елизавета Бабенко
4. Таисия Спесивцева
5. Анна Иванченко
6. Марина Жданович
7. Ева Шульга
8. Анастасия Гожва
9. Анастасия Шаботова
10. Анастасия Архипова

Пары
1. Виолетта Бычкова - Иван Хобта
2. Екатерина Дзицюк - Иван Павлов
3. София Нестерова - Артём Даренский

Танцы на льду
1. Анна Чернявска - Олег Муратов
2. Анастасия Саммель - Никита Погорелов
3. София Лизогуб - Даниил Ефременко
4. Юлия Жата - Ян Луковский
5. Дарья Попова - Владимир Беликов
6. Александра Назарова - Максим Никитин

Цитата
Размещено : 12/08/2019 11:47 дп
Администратор
(@spectrum_admin)
Участник Admin

YouTube Трансляция

ОтветитьЦитата
Размещено : 12/08/2019 12:03 пп
Администратор
(@spectrum_admin)
Участник Admin

Попередня інформація стосовно контрольних прокатів 21.08.2019

РОЗКЛАД ПРОКАТІВ

КОРОТКА ПРОГРАМА

08.45 – 09.00 – підготовка льоду

09.00 – 09.30 – Спортивні пари

09.30 – 10.00 – Чоловіки (коротка програма)

10.00 – 10.15 – підготовка льоду

10.15 – 11.15 – Жінки ( коротка програма)

11.15 – 11.30 – підготовка льоду

11.30 – 12.00 – Танці юніори ( ритм.танець)

12.00 – 12.30 – Танці дорослі (ритм.танець)

ДОВІЛЬНА ПРОГРАМА

12.30 – 12.45 – підготовка льоду

12.45 – 13.15 – СПОРТИВНІ ПАРИ (довільна програма)

13.14 – 13.45 – ЧОЛОВІКИ (довільна програма)

13.45 – 14.00 – підготовка льоду

14.00 – 15.00 – ЖІНКИ (довільна програма)

15.00 – 15.15 – підготовка льоду

15.15– 16.15 – ТАНЦІ ( юніори, дорослі)

ОтветитьЦитата
Размещено : 20/08/2019 3:32 пп
Администратор
(@spectrum_admin)
Участник Admin

Видео

Анастасия Архипова КП

Анастасия Шаботова КП

ОтветитьЦитата
Размещено : 21/08/2019 9:02 пп
Администратор
(@spectrum_admin)
Участник Admin

Видео

Дзицюк - Павлов КП

ОтветитьЦитата
Размещено : 22/08/2019 8:49 пп
Share: